Panasonic’ten barkod okuyuculu tablet

Tercihe bağlı entegre barkod okuyucusuyla Panasonic TOUGHBOOK FZ-L1, müşteriyle yüz yüze çalışan mobil çalışanlar için uygun maliyetle çok yönlü bir kullanım sunuyor.

Panasonic, bugün müşteriyle bire bir iletişim içinde olan, çok yönlü ve uygun maliyetli bir cihaza ihtiyaç duyan mobil çalışanlar için yeni dayanıklı Android tabletini duyurdu. 7 inç büyüklüğündeki ekranı ve tercihe bağlı olarak sunulan barkod okuyucusuyla Panasonic TOUGHBOOK FZ-L1 tablet, perakende ve turizm, üretim, ulaşım ve lojistik gibi birçok sektör için uygun bir çözüm sunuyor.

Perakende ve turizm sektörlerinde Panasonic TOUGHPAD FZ-L1 tablet, gerçek zamanlı sipariş verme; envanter kontrolü ve ürün konumunu takip etmek için ideal. Lojistik sektörü için ise cihaz, iş yönlendirme, navigasyon, envanter yönetimi ve teslimat kanıtı için uygun bir kullanım sunarken, depolarda ise yerinden alım onayı, operasyon yönetimi ve ürünlerin tanımlanması alanlarında faaliyet gösteriyor.

Kurum içinde çalışanlar için yalnızca Wi-Fi modelinin yanında sahada çalışanlar için tercihe bağlı olarak ses ve veri fonksiyonlarını da sunan entegre barkodlu Panasonic TOUGHPAD FZ-L1, 480 grama yakın ağırlığıyla ince ve hafif ama kurumsal ihtiyaçları karşılayacak kadar dayanıklı. Düşük enerji tüketen cihaz, uzun süren Android desteği için Qualcomm Snapdragon mobil platformu üzerine kuruluyor.

Panasonic TOUGHBOOK FZ-L1 tablet; entegre kurumsal seviyede, 1D, 2D ve QR kodunu taramak için düz çizgili barkod okuyuculu veya okuyucusuz; yalnızca Wi-Fi veya Wi-Fi, 4G ve veri kapasiteli ve/veya Google Mobil Hizmetleri’yle beraber olmak üzere toplam sekiz model seçeneğiyle satışa çıkacak.

Modern mobil çalışanların ihtiyaçları için üretilen bu yüksek performanslı cihazda ilerleyen günlerde Android 9’a güncelleme desteği bulunan Android 8.1 OreoTM işletim sistemi yer alıyor. Qualcomm Snapdragon’un dört çekirdekli 1.1 GHz işlemcisi, 16GB Flash ve 2GB Ram depolamasının yanında enerji tasarruflu performans sağlıyor. Cihaz aynı zamanda bütün bir vardiyaya yetecek batarya ömrüyle birlikte cihazı kapatmadan batarya değiştirme özelliği sayesinde kullanıcılarının işlerini yarıda bırakmadan bataryalarını değiştirme imkânı ve geniş bir batarya seçeneği sunuyor.

Panasonic FZ-L1 tableti kolayca kullanılabilirken TOUGHBOOK mirasına da sadık kalıyor. Tablet, 810G askeri standardına ve IP67 toz ve suya dayanıklılık derecesine sahip olmanın yanında 1.5m’ye kadar yükseklikten düşmeye dayanıklı ve -10 ile +50C sıcaklıklar arasında çalışabiliyor.

Kolayca görülebilen 7’’ ekranıyla Panasonic TOUGHBOOK FZ-L1 tablet, 10 parmağı da algılama özelliği ve koruyucu ekran filmi sayesinde yağmurda bile çalışabilirken, eldiven ve tercihe bağlı olarak pasif kalemle de kullanılabiliyor. Dosyaların kolayca fotoğraflanabilmesi için 8 Megapiksel arka kamerası da bulunuyor.

Çok amaçlı bir cihazdan da beklendiği gibi Panasonic TOUGHBOOK FZ-L1 tablet, piyasaya sürülmesiyle birlikte satışa çıkacak geniş bir aksesuar ekosistemine sahip. Tutucu, kılıf, batarya kılıfı, pasif stylus kalemi ve koruyucu ekran filminin yanı sıra tek ve çoklu şarj cihazlarının da aralarında bulunduğu bu aksesuarlar, farklı mobil işgüçlerinin ihtiyaçlarını da karşılıyor.