Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul İl Başkanlığı’nda sahur yaptı

Siyaset


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin İl Başkanlığı’nda sahur yaptı. Sahur programı basına kapalı gerçekleşirken Erdoğan seçim çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Başbakan Binali Yıldırım, bakanlar AK Parti genel başkan yardımcıları, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak ile milletvekili adayları, mahalle başkanları da toplantıda yer aldı


 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Başkanlığında organize edilen sahur programına katıldı. 

İHA’nın aktardığına göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gün içerisindeki programlarının sonunda Sütlüce’deki AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada, Başbakan Binali Yıldırım, bakanlar AK Parti genel başkan yardımcıları, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak ile milletvekili adayları, mahalle başkanları ve partililerle bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen programda, Erdoğan’ın seçim çalışmaları hakkında bilgi aldığı ve seçim değerlendirmesi yaptığı öğrenildi.

Kaynak:HaberTürk